O nas

Kim jesteśmy i dlaczego Ci pomożemy?

Działamy od 2014, zapewniliśmy komfort i bezpieczeństwo w setkach firm, wspólnot mieszkaniowych oraz domów.

Nieustannie dbamy o wysoki poziom wiedzy i umiejętności każdego pracownika; szkolimy się i wdrażamy nowoczesne rozwiązania. W efekcie możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami.

Usługi świadczymy lokalnie; na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Nasze zasady:

SZCZEGÓŁOWY WYWIAD

Na jego podstawie ustalimy, jakie rozwiązania najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Zastosujemy sprzęt cechujący się optymalnym połączeniem ceny i jakości.

ESTETYKA

Przywiązujemy do niej ogromną wagę. Każdą instalację wykonujemy na jak najwyższym poziomie, mocujemy kable w sposób schludny i nierzucający się w oczy.

PORZĄDEK MUSI BYĆ

Dbamy o czystość zarówno w trakcie jak i po zakończeniu prac. Jedyna zmiana, jaką zauważysz to poprawa komfortu i bezpieczeństwa w Twoim domu czy firmie.

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Zapewniamy komfort i wysoką jakość obsługi również po wykonaniu zlecenia. Prowadzimy konserwację i serwis pogwarancyjny, a zgłoszenia dotyczące awarii traktujemy priorytetowo.

Jeżeli jesteś osobą, która chce zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu, właścicielem firmy, lub marketu, bądź deweloperem poszukującym solidnej firmy do instalacji elektrycznych - sprawdź, co możemy Ci zaoferować:

Oferujemy te i wiele innych rozwiązań, które pomogą zatroszczyć Ci się o bezpieczeństwo swoje, najbliższych, a także podniosą Twój komfort życia. Zapoznaj się z naszą ofertą:

Skontaktuj się z nami


733 447 199 - Daniel
733 446 499 - Przemek
biuro@pilers.pl

Formularz kontaktowy