O NAS

Kim jesteśmy i dlaczego Ci pomożemy?

Działamy od 2014, zapewniliśmy komfort i bezpieczeństwo w setkach firm, wspólnot mieszkaniowych oraz domów.

Nieustannie dbamy o wysoki poziom wiedzy i umiejętności każdego pracownika; szkolimy się i wdrażamy nowoczesne rozwiązania. W efekcie możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami.

Usługi świadczymy lokalnie; na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.

Nasze zasady:

SZCZEGÓŁOWY WYWIAD

Na jego podstawie ustalimy, jakie rozwiązania najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Zastosujemy sprzęt cechujący się optymalnym połączeniem ceny i jakości.

ESTETYKA

Przywiązujemy do niej ogromną wagę. Każdą instalację wykonujemy na jak najwyższym poziomie, mocujemy kable w sposób schludny i nie rzucający się w oczy.

PORZĄDEK MUSI BYĆ

Dbamy o czystość zarówno w trakcie jak i po zakończeniu prac. Jedyna zmiana, jaką zauważysz to poprawa komfortu i bezpieczeństwa w Twoim domu czy firmie.

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Zapewniamy komfort i wysoką jakość obsługi również po wykonaniu zlecenia. Prowadzimy konserwację i serwis pogwarancyjny, a zgłoszenia dotyczące awarii traktujemy priorytetowo.

Jeżeli jesteś osobą, która chce zwiększyć komfort i bezpieczeństwo swojego domu, bądź właścicielem firmy, marketu czy też deweloperem - sprawdź, co możemy Ci zaoferować:

MONITORING

Pozwoli Ci kontrolować co dzieje się na Twojej posesji i zmniejszy ryzyko włamania czy jakiegokolwiek zniszczenia mienia.

KLIMATYZACJE

Przeglądy oraz serwis klimatyzacji. Posiadamy wszystkie wymagane szkolenia i certyfikaty, jesteśmy wpisani na listę UDT firm dopuszczonych do montażu klimatyzacji.

SYSTEMY ALARMOWE

Dzięki niemu od razu dowiesz się o niebezpieczeństwie i przede wszystkim – odstraszy on potencjalnego złodzieja.

INTELIGENTNY DOM FIBARO

Brak prądu w domu? Włączony alarm pod Twoją nieobecność? W takich i wielu innych sytuacjach od razu otrzymujesz powiadomienie na smartfona.

Oferujemy te i wiele innych rozwiązań, które pomogą zatroszczyć Ci się o bezpieczeństwo swoje, najbliższych, a także podniosą Twój komfort życia. Zapoznaj się z naszą ofertą: