INTELIGENTNY DOM FIBARO

slider1
slider2

Jesteśmy certyfikowanymi instalatorami produktów i rozwiązań
inteligentnego domu FIBARO.

FIBARO to globalna marka dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. System FIBARO w przeciągu zaledwie kilku lat, zadomowił się na sześciu kontynentach, stając się jednym z najbardziej zaawansowanych, bezprzewodowych systemów inteligentnego domu na świecie.

Inteligentny dom to miejsce, w którym urządzenia komunikują się ze sobą. Dzięki temu w prosty sposób – za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa – możesz sterować sprzętem RTV i AGD, oświetleniem, roletami, temperaturą, alarmem, monitoringiem czy systemem podlewania. Co najważniejsze – możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie.

Szeroki wachlarz produktów i możliwości systemu FIBARO zapewnią Ci komfort, bezpieczeństwo oraz oszczędność czasu pieniędzy i energii. Zamienią Twój dom w przyjazną przestrzeń, która odpowiada na potrzeby wszystkich mieszkańców.

ODKRYJ INTELIGENTNY DOM FIBARO

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki FIBARO zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim domu. System wysyła informacje o wszystkich niepokojących zdarzeniach i umie na nie natychmiast reagować – odetnie wodę, gdy czujnik wykryje zalanie czy włączy alarm, gdy wyczuje zadymienie. Zamontowany w różnych pomieszczeniach otoczy opieką cały Twój dom.

KOMFORT

Inteligentny dom FIBARO zapewnia komfort i pomaga w codziennym życiu. Za pomocą jednego przycisku, gestu lub słowa – możesz sterować sprzętem RTV i AGD, oświetleniem, roletami, temperaturą, alarmem, monitoringiem czy systemem podlewania. Co najważniejsze – możesz to robić z dowolnego miejsca na świecie.

OSZCZĘDNOŚĆ

FIBARO umożliwia bieżący monitoring zużycia energii i pomaga obniżyć rachunki, np. poprzez wyłączenie światła i zmniejszenie temperatury tam, gdzie nikogo nie ma. Jest przyjazny dla domowego budżetu i środowiska.

DLACZEGO FIBARO

BEZPRZEWODOWY

Brak kabli = montaż bez kucia ścian i remontów! Technologia FIBARO jest bezprzewodowa, nowoczesna i bezpieczna – umożliwia dodawanie kolejnych urządzeń w całkowicie bezinwazyjny sposób.

ZDALNY

Dzięki aplikacji mobilnej możesz być w ciągłym kontakcie ze swoim domem – zarządzać nim i kontrolować z dowolnego miejsca na świecie.

MODUŁOWY

FIBARO to idealne rozwiązanie, gdy planujesz rozbudowę systemu stopniowo, dostosowując ją do możliwości finansowych i rosnących potrzeb.